Vers- és prózamondás
Eredményeink a 2009/2010-es tanévben

Kormos Bence, 3. osztályos tanuló – Bácskai Julika tanítványa -, a Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny döntőjén 2. helyezést ért el Mándy Stefánia : Csitt meg a bátyja c. versével.

Eredményeink a 2009/2010-es tanévben

Az esztergomi Féja Géza Közösségi Ház évek óta rendez vers- és mesemondó versenyeket. Idén a VII. Ister - Granum Eurorégiós Vers- és Mesemondó Versenyen több tanulónk is szerepelt. Az alsó tagozatot Trieb Orsolya, Bakonyi Krisztína és Kormos Bence , a felső tagozatot pedig Kelemen Mátyás képviselte.
    Kormos Bence tehetségét bizonyítja, hogy ezen a versenyen is 1. helyezést ért el versmondásban.
Szorobán
Eredményeink a 2009/2010-es tanévben

Kvarda Viktória, 5. osztályos tanuló – Dávid Mónika tanítványaként – évek óta részt vesz szorobán versenyeken. 2010 tavaszán a Magyar Szorobán Társaság területi válogatásán 1.helyezést ért el. Budapesten, a 15. országos szorobánversenyen pedig 4. helyezést sikerült kivívnia.

Fiatal életmentők versenye
Eredményeink a 2009/2010-es tanévben

A felső tagozatos diákok Sukola Rita tanárnő vezetésével minden évben részt vesznek a Fiatal életmentők versenyén, melyre a párkányi körzeti hivatal megrendezésében kerül sor.Idén sikerült a 3. helyezést kivívniuk.
    A fiatal életmentők csapata (balról) : Németh István, Raj Dániel,
    Veres Gréta Eszter, Kvarda Viktória és Sukola Rita tanárnő.